ZAPRASZAMY DO JANOWA PODLASKIEGO !

WSZYSTKIE OSOBY ZAINTERESOWANE ZWIEDZANIEM PODLASIA ORAZ

STADNINY KONI W JANOWIE PODLASKIM

od 1 maja 2016 !

prosimy o kontakt 603 609 794

lub mail: stowarzyszenie.janowpodlaski@interia.eu
środa, 14 marca 2012

Spotkanie południowopodlaskich ngo-sów w Białej Podlaskiej

"Przedstawiciele trzeciego sektora - organizacji pozarządowych - spotkali się na kolejnym, trzecim już zlocie organizacji pozarządowych działających w regionie. Gospodarzem była Grupa Lokalnych Inicjatyw Podlaskich (GLIP) w Sycynie z jej szefem Grzegorzem Sacharukiem na czele. Przesłanie spotkania było konkretne: należy się informować na wzajem i szkolić - bo wiedzieć więcej to znaczy więcej zrobić.


Na spotkaniu byli przedstawiciele ponad 10 różnych organizacji pozarządowych tzw. ngo-sów
z terenu Południowego Podlasia
Ale głównym tematem dyskusji w pokoiku jednej z kamienic przy ul. Krótkiej, było podjęcie wzajemnej współpracy między organizacjami pozarządowymi w zakresie promocji, organizacji i wzajemnym wspieraniu się w działaniach. Przedstawiono też informacje o najbliższych naborach wniosków na realizację działań organizacji.

Inicjatywa wspólnych spotkań zaczęła się od pomysły Marzeny Grabowskiej-Nowickiej ze Stowarzyszenia Turystyczno-Kulturalnego z Janowa Podlaskiego. Pierwszy i drugi zlot "trzeciego sektora" odbył się odpowiednio w Janowie Podlaskim i Studziance w gm. Łomazy. To podczas tych spotkań właśnie narodził się swoisty znak rozpoznawczy bialskopodlaskich społeczników działających w różnych organizacjach i stowarzyszeniach - taniec belgijski.(...) "

CZYTAJ DALEJ NA STRONIE RADIA BIPER :

 http://www.radiobiper.info/?id=wiecej&i=8199

 
________________________________________________________________________________________-
W zeszłym roku, nasze Stowarzyszenie, było inicjatorem spontanicznych spotkań organizacji pozarządowych z terenu Południowego Podlasia. Społecznikom nie trzeba długo tłumaczyć i dlatego spotkaliśmy się kolejny raz w Studziance u "Tatarów". Dla nas to cenne spotkania, ponieważ możemy wymienić się swoimi doświadczeniami i zaplanować wspólne działania. MG-N

niżej przesyłam zaproszenie od gospodarza kolejnego spotkania:

"Witajcie,


Zapraszamy przedstawicieli trzeciego sektora na kolejne trzecie już spotkanie organizacji pozarządowych działających w regionie. Tym razem gospodarzem będzie Grupa Lokalnych Inicjatyw Podlaskich w Sycynie. Zlot działających organizacji odbędzie się 15 marca 2012 roku o godz. 17:00 przy ul. Krótkiej 1-3 w Białej Podlaskiej. Tematem będzie wzajemna współpraca między organizacjami pozarządowymi w zakresie promocji, organizacji i wzajemnym wspieraniu się w działaniach. Przedstawione zostaną informacje o najbliższych naborach wniosków na realizację działań organizacji.


info również :
http://www.radiobiper.info/?id=wiecej&i=8164
http://wiadomosci.ngo.pl/x/758792

Serdecznie zapraszam. Grzegorz Sacharuk.
--
Prezes Stowarzyszenia
"Grupa Lokalnych Inicjatyw Podlaskich"
http://www.glipstowarzyszenie.cba.pl/
http://www.aktywnirodzice.org.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz