ZAPRASZAMY DO JANOWA PODLASKIEGO !

WSZYSTKIE OSOBY ZAINTERESOWANE ZWIEDZANIEM PODLASIA ORAZ

STADNINY KONI W JANOWIE PODLASKIM

od 1 maja 2016 !

prosimy o kontakt 603 609 794

lub mail: stowarzyszenie.janowpodlaski@interia.eu
piątek, 9 września 2011

18 września 2011 roku - spotkanie organizacji pozarządowych w Studziance

zapraszam Państwa do przeczytania listu od zaprzyjaźnionego stowarzyszenia Tatarów:

Szanowni PaństwoStowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka to prężnie działająca organizacja pozarządowa w gminie Łomazy w powiecie bialskim. Działamy na rzecz lokalnej społeczności. Występujemy w rożnych częściach kraju. Posiadamy własną stronę internetową www.studzianka.pl , kwartalnik „Echo Studzianki” oraz różnorodne formy aktywizacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Piszemy wnioski i realizujemy projekty
zdjęcie z galerii http://www.studzianka.pl/

z różnorodnych źródeł. Słychać o nas i widać nas w wielu mediach. Nie zamykamy się tylko i wyłącznie we własnym otoczeniu. Chcemy dzielić się swoim doświadczeniem i nabytymi umiejętnościami zarówno w pozyskiwaniu funduszy jak i promocji. Wychodzimy z inicjatywą spotkania organizacji pozarządowych działających na terenie województwa lubelskiego.


W nawiązaniu do spotkania roboczego, które odbyło się w Janowie Podlaskim kilka tygodni temu zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń i grup działających aktywnie na swoich terenach na spotkanie do Studzianki w dniu 18 września 2011 roku na godzinę 14:00 do miejscowej świetlicy. Spotkanie będzie miało charakter forum dyskusyjnego. Jeżeli pogoda pozwoli rozpoczniemy spotkanie wędrówką ma miejscowy cmentarz tatarski poznając jego historię i znaczenie. Dla zainteresowanych istnieje możliwości zwiedzania ekspozycji, strzelania z łuku, lepienia naczyń na kole garncarskim. Wzorem pierwszego spotkania


w Janowie nauczymy Państwa czegoś nowego co stanie się wyznacznikiem kolejnego spotkania. Jednocześnie powtórzymy taniec belgijski, którego nauczyliśmy się w Janowie Podlaskim. Jeżeli Państwu zależy na poprawieniu działalności w swojej miejscowości to zachęcamy do przyjazdu do Studzianki.


W sprawie uczestnictwa proszę o kontakt i zgłoszenia ilości osób do 16 września 2011r. włącznie na dane stowarzyszenia. Kawa i herbata będzie przygotowana, a co do więcej ilości dodatków smakowych to prosimy zaopatrzyć się we własnym zakresie.
Studzianka 42, 21-532 Łomazy

tel. kontaktowy 501-266-672
www.studzianka.pl
Z poważaniem
                                    Łukasz Węda
Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Miejscowości Studzianka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz